سایت بینگ فیلم و دانلود فیلم و سریال

Wiki Article

سایت بینگ فیلم با هدف دانلود جدیدترین فیلم و سریالها تشکیل و راه اندازی شده است. بنابراین، احمقانه ترین کاری که ممکن است انجام دهند دانلود فیلم از دیگر سایت ها است. آنها در همان چند دقیقه اول فیلم انجام دادند. اتفاق کاملاً باورنکردنی. آنها سرهنگ را به شکل آواتار شبیه سازی می کنند. آیا من چیزی را از دست داده ام. آیا کسی وجود دارد که واقعاً این شروع را دوست داشته باشد؟

من فکر می کنم سرهنگ باید شخصیت اصلی می بود. او می‌توانست مانند جیک عاشق پاندورا شود و می‌توانستیم ببینیم که هی، هر کسی که به این سیاره می‌رود تغییر می‌کند. اما نه، آنها فقط یک پسر بد عمومی می خواستند و نه بیشتر. یک رقیب قدیمی اما مشکل این است که در حال حاضر افراد زیادی وجود دارند که اینگونه فکر می کنند، حتی ما آنها را روی صفحه نمایش دیدیم، اما آنها فقط یک بار و دیگر هرگز نشان داده نمی شوند. فیلم در واقع به دنبال بعد از زنده شدن شروع شد، و ما فکر می کنیم که فیلم به آنجا می رود، اما فقط برای یک پلان بود و سپس ادامه می یابد.

پس دلیل خیلی خوبی برای ترک جنگل ندارند. جنگل سال‌ها مورد حمله قرار گرفته است، اما حالا اجازه می‌دهیم برویم زیرا مطمئن هستم که اگر ما برویم متوقف خواهند شد. بیشتر شبیه شترمرغی است که سرش در شن است. اگر ما آن را نبینیم اتفاق نمی افتد. می دانی چه یک خط فیلم را برای من خراب کرد. وقتی نهنگ را کشتند و گفتند این پیری انسان را متوقف می کند و تنها دلیلی است که ما در این سیاره هستیم.
و در پایان فیلم دقیقاً همان جایی هستیم که شروع کردیم. انسان ها هنوز در پاندورا هستند، هیچ چیزی حل نشد، چیزی حل نشد. چرا فیلمی بسازید که فایده ای نداشته باشد؟
جیمز کامرون بزرگترین ناامیدی سال را به ارمغان آورد. آواتار 2 چیزی جز زیبایی توخالی نیست. ما با یک مقدمه شتابزده از طرح از طریق برخی از روایت شروع می کنیم. جیک آدم خوشحالی است و به نوعی بچه‌هایی درست کرده است. هیچ کدام از اینها به خوبی توضیح داده نشده است زیرا ظاهراً مهم نیست. مردم دوباره اینجا هستند و به دلایلی دوباره شرور هستند.
جیک به دنیای آبی زیبا فرار می کند و پس از آن هرگز خبری از دنیای جنگل نمی شنویم. احتمالاً در حال نابودی است، اما چه کسی به نسل کشی قبیله سابق خود اهمیت می دهد؟ جیک نمی کند. آخرین او لمس نهنگی است که نباید آن را لمس کند، بنابراین جالب تر است. به دلایلی بشریت کلون مایلز را به دنبال جیک می‌فرستد و مبالغ هنگفتی را برای شکار او خرج می‌کند، حتی اگر هدف فقط متوقف کردن جیک از ایجاد شورش بود، که قبلاً موفق شده است. جیک پنهان شده بود اما به دلایلی هنوز او را شکار می کردند.

برای یک فیلم سه ساعته، اغلب احساس می کند عجله دارد. طرح‌های فرعی معرفی می‌شوند یا به آنها اشاره می‌شود و سپس بدون تصمیم دور می‌افتند و نقاط طرح بزرگ احساس می‌شود عجله دارند، اما ما باید نیم ساعت را صرف تماشای یک شکار نهنگ‌ها کنیم. ما قرار است به بچه های جدید جیک وابسته شویم، اما تنها کسی که عمق شخصیت را نشان می دهد، کسی است که بارها و بارها به خاطر آن مورد آزار و اذیت قرار می گیرد، حتی توسط پدر خودش. دلبستگی به هر یک از شخصیت ها بسیار سخت است زیرا همه آنها پوسته های کم عمقی هستند. دیالوگ کاملاً وحشتناک است و به ندرت عمیق تر می شود. اما این تمام چیزی است که وجود دارد. این زیبایی توخالی و بدون هیچ ماده ای است. و برای من، این ممکن است بزرگترین ناامیدی سال باشد، از نظر فیلم به سایت بینگ فیلم مراجعه نمایید.

Report this wiki page